Milí zákazníci, doručení našich produktů pomocí dopravců Vám do Vánoc garantujeme při odeslání objednávky do 9. 12. V případě osobního odběru máte čas až do 15. 12. (12:00).

Letecká doprava světa

Designové provedení leteckých spojení na mapě

Letecká doprava světa

Designové provedení leteckých spojení na mapě

Barevnost
Materiál
Rám/Lišty
Rozměr (cm)
249 Kč
S DPH
Počet

Nevybrali jste si? Chcete změnit některý z atributů?
Napište nám své požadavky

Galerie

Popis

Na mapě naleznete téměř 20000 vybraných spojení osobní letecké přepravy na světě. Podkladem je pouze elegantní provedení obrysů kontinentů.

Na rozdíl od dalších map světa na našem webu je u mapy letecké dopravy použito Gallovo zobrazení. Území v mapě jsou sice v tomto zobrazení mírně deformována, ale pro potřeby leteckých spojů je ideální, protože nejkratší vzdálenosti mezi dvěma místy na světě vykreslí jako efektní oblouk.

Mapa vznikla z databázových údajů o letištích světa a jednotlivých spojeních mezi nimi. Spojení následně nabývají na intenzitě podle toho, kolik se jich v daném místě světa překrývá. Vznikají tak efektní oblasti nejintenzivnější letecké přepravy na světě.

Mapu nabízíme v tmavém provedení s barevnými spoji či světlejší, kde naopak spoje jsou tmavší tam, kde jich je nejvíce. Náš tip je mapu vytisknout na kapa desku a doplnit o černý hliníkový rám. V této kombinaci mapa působí opravdu luxusním dojmem.