Milí zákazníci, doručení našich produktů pomocí dopravců Vám do Vánoc garantujeme při odeslání objednávky do 9. 12. V případě osobního odběru máte čas až do 15. 12. (12:00).

Co Mapisimo nabízí?

Při tvorbě map využíváme naše vlastní i volně dostupné datové zdroje, u kterých jsme viděli potenciál, že kromě své informační funkce mohou mít i funkci designovou. Najdete u nás mapy světa, Česka, měst nebo vybrané dobové mapy. U většiny produktů si můžete vybrat z různých druhů provedení i barevných variant. Dokážeme však zrealizovat i vaše přání a vytvořit vám mapu individuálně na míru. Ta může vycházet z nějakého našeho stávajícího produktu nebo se může jednat o něco zcela originálního. Fantazii se meze nekladou.

Kde vzniká finální produkt?

Přípravě produktů v digitální podobě věnujeme náležitou péči. Stejně precizně ke své práci přistupují naši kolegové, kteří mapy tisknou, finalizují a připravují k odeslání. Vše probíhá v pražské tiskárně ON tisk. S ní úzce spolupracujeme a celý proces tak máme detailně pod kontrolou. Navíc máte jistotu, že podpoříte další český podnik.

Jaké materiály využíváme?

První z možností je nechat si mapy vytisknout na kvalitní plakátový papír. V balení přikládáme lepicí proužky, ale je jen na vás, jak s ním naložíte. Další možností je tisk na malířské plátno, které se napíná na blind rám (dřevěný napínací rám). Třetí variantou je tisk na sendvičovou desku, kterou lze zavěsit volně samotnou anebo jí dopřát ještě další dávku elegance tím, že si ji necháte zarámovat. Rámy nám dodává české zastoupení firmy Nielsen. Pro jejich výjimečnou kvalitu jsou hlavní volbou většiny výrobců a zákazníků.