Milí zákazníci, doručení našich produktů pomocí dopravců Vám do Vánoc garantujeme při odeslání objednávky do 9. 12. V případě osobního odběru máte čas až do 15. 12. (12:00).

Svět na fotografii

Vyrobte si netradiční mapový doplněk s námi vybranou nebo i svojí fotkou

Svět na fotografii

Vyrobte si netradiční mapový doplněk s námi vybranou nebo i svojí fotkou

Provedení
Barevnost
Materiál
Rám/Lišty
Rozměr (cm)
249 Kč
S DPH
Počet

Nevybrali jste si? Chcete změnit některý z atributů?
Napište nám své požadavky

Galerie

Popis

Rádi byste si pořídili domů fotku na zeď a zároveň se odlišili od ostatních? Chcete spojit vaši vášeň k cestování a fotografování? Pak je toto produkt přesně pro vás.

Svět na fotografii nabízíme zatím ve třech provedeních. Buď se jedná o klidnou dekoraci ve formě fotografií lesů nebo různá krásná zákoutí ze světa či o specifickou formu fotografie s člověkem. U každého provedení je na výběr více fotek. Vyberete si tak tu správnou fotku, ať je to domů do ložnice, do obýváku nebo do práce, na chatu, do baru…prostě kamkoliv.

Nezapomeňte, že jsme schopni vám připravit mapu na míru. Klikněte ZDE a společně se domluvíme, jaká mapa by padla do oka zrovna vám. Určitě máte z vašich cest spoustu fotografií, které by podobné ozvláštnění zasloužili.

U mapy je použito Robinsonovo zobrazení, které velmi dobře kombinuje vzhled a velikost kontinentů. Na rozdíl od jiných zobrazení příliš nedeformuje vybraná území světa. Za nás je tak nejpůsobivější variantou. Toto zobrazení Kartografie Praha využívá už roky ve svých atlasech a je tak prověřenou volbou.