Milí zákazníci, doručení našich produktů pomocí dopravců Vám do Vánoc garantujeme při odeslání objednávky do 9. 12. V případě osobního odběru máte čas až do 15. 12. (12:00).

Obrysy kontinentů

Minimalistická mapa vykreslující pouze okraje pevnin

Obrysy kontinentů

Minimalistická mapa vykreslující pouze okraje pevnin

Provedení
Barevnost
Materiál
Rám/Lišty
Rozměr (cm)
1 899 Kč
S DPH
Počet

Nevybrali jste si? Chcete změnit některý z atributů?
Napište nám své požadavky

Galerie

Popis

Méně někdy znamená více. Přesně tímto heslem jsme se řídili u mapy obrysů kontinentů. Pokud rádi vybavujete váš domov či pracoviště ve skandinávském stylu, je pro vás tato mapa tou správnou volbou.

U mapy je použito Robinsonovo zobrazení, které velmi dobře kombinuje vzhled a velikost kontinentů. Na rozdíl od jiných zobrazení příliš nedeformuje vybraná území světa. Za nás je tak nejpůsobivější variantou. Toto zobrazení Kartografie Praha využívá už roky ve svých atlasech a je tak prověřenou volbou.

Tuto mapu nabízíme zatím ve dvou provedení, se stínem a bez. Obě provedení mají pak různé druhy barevností. Pokud bychom se náhodou netrefili do vašeho vkusu, nezapomeňte, že jsme schopni vám připravit mapu ušitou přímo na míru. Stačí kliknout ZDE a dejte nám vědět každý detail. Obratem se vám ozveme a vymyslíme to nejlepší řešení.