Milí zákazníci, doručení našich produktů pomocí dopravců Vám do Vánoc garantujeme při odeslání objednávky do 9. 12. V případě osobního odběru máte čas až do 15. 12. (12:00).

Svět v barvách

Abstraktní mapa bude specifickou dekorací vašeho interiéru

Svět v barvách

Abstraktní mapa bude specifickou dekorací vašeho interiéru

Provedení
Barevnost
Materiál
Rám/Lišty
Rozměr (cm)
449 Kč
S DPH
Počet

Nevybrali jste si? Chcete změnit některý z atributů?
Napište nám své požadavky

Galerie

Popis

Máte rádi abstraktní umění? Rádi byste domů na zeď mapu světa v neotřelém originálním designu? Pak vás bude zajímat naše mapa světa v barvách.

Mapu nabízíme na dvou typech drsného betonového pozadí, případně jako čistě bílý minimalistický obrys světa na různých pestrobarevných pozadích, která zároveň odpovídají barvám světa na prvních dvou provedeních. Prohlédněte si všechny varianty a vyberte si tu, která se do vašeho interiéru hodí nejvíce. Nezapomeňte, že vám můžeme mapu i zarámovat nebo vytisknout na plátno. Kombinací je opravdu dostatek.

U mapy je použito Robinsonovo zobrazení, které velmi dobře kombinuje vzhled a velikost kontinentů. Na rozdíl od jiných zobrazení příliš nedeformuje vybraná území světa. Za nás je tak nejpůsobivější variantou. Toto zobrazení Kartografie Praha využívá už roky ve svých atlasech a je tak prověřenou volbou.